VIDEO Jedan 'vatreni' je ipak slavio: S reprezentacijom Indije Igor Štimac osvojio drugi trofej

Iznimno sam ponosan na 'plave tigrove' jer su na terenu pokazali izniman karakter i bili ujedinjeni. Osvojili smo Interkontinentalni kup, a veliko hvala svim navijačima koji su se pojavili na stadionu, rekao je Igor Štimac

'Vatreni' su od Španjolske izgubili nakon raspucavanja penala (5-4), a dok su izabranici Zlatka Dalića bili tužni, jedan je 'vatreni' ipak slavio. Doduše, riječ je o bivšem 'vatrenom' te bivšem izborniku hrvatske reprezentacije Igoru Štimcu (55) koji je na klupi indijske reprezentacije.

POGLEDAJTE VIDEO: DALIĆ O MODRIĆU

Riječ je o Interkontinentalnom kupu, natjecanju koje su uz domaćina Indiju još igrale reprezentacije Libanona, Mongolije i Vanuatua. Prije dvije godine je Štimac osvojio prvenstvo južne Azije, a sad je uzeo drugi trofej. Reprezentativci Indije su pobijedili Mongoliju s 2-0, Vanuatu s 1-0, a u finalu su s 2-0 bilo bolji od Libanona. Golove su zabili Sunil Chhetri i Lallianzuale Chhangte

- Iznimno sam ponosan na 'plave tigrove' jer su na terenu pokazali izniman karakter i bili ujedinjeni. Osvojili smo Interkontinentalni kup, a veliko hvala svim navijačima koji su se pojavili na stadionu i onima koji su naš podržavali kod kuće - napisao je Štimac.