VIDEO Majstorski trzaj Perišića za prvi poraz Napolija u Serie A!

Perišić je majstorski trznuo glavom iz iznimno teške situacije i zabio za preokret Intera! Bio je to treći ovosezonski gol našeg reprezentativca u Serie A nakon što je ranije 'parao' mreže Fiorentine i Lazija

U derbiju 16. kola Serie susreli su se Inter i Napoli, utakmica je završila prvim ovosezonskim porazom (3-2) Napolitanaca u Serie A, a ključnu je ulogu odigrao hrvatski reprezentativac Ivan Perišić

Napoli je poveo preko Zielinskog u 17. minuti, Calhanoglu je izjednačio iz najstrože kazne u 25. minuti, isti je igrač u 44. minuti ubacio iz kornera, a Perišić je majstorski trznuo glavom iz iznimno teške situacije i zabio za preokret Intera! Bio je to treći ovosezonski gol našeg reprezentativca u Serie A nakon što je ranije 'parao' mreže Fiorentine i Lazija.

Fantastičan gol Ivana Perišića možete pogledati OVDJE.

DVA GOLA I ASISTENCIJA VIDEO Pašalić briljirao u pobjedi Atalante: 'Vatreni' je trenutačno najbolji veznjak 'liga petice'!

Na 3-1 je povećao Lautaro Martinez u 61. minuti, a gol, ispostavilo se tek nade za Napoli, zabio je Dries Mertens u 78.

Marcelo Brozović odigrao je cijelu utakmicu, dok je Perišića u 88. minuti zamijenio Satriano.

EKSKLUZIVNO S PREGOVORA Brozović odlučio o budućnosti: To mi je uvijek bila velika želja!

Napoli je pobjedom ostao vodeći na tablici, jednako ima i Milan, dok se Inter približio na četiri boda zaostatka.