VIDEO Olmo nastavlja 'rešetati' mreže! Evo kako je zabio Gruziji

Olmo je u 38. minuti primio loptu na rubu šesnaesterca i iz drugog pokušaja savladao golmana Mamardašvilija. Bio je to njegov sedmi pogodak u 32. nastupu za Španjolsku

U prvoj utakmici dana u kvalifikacijama za Euro, Španjolska je na gostovanju pobijedila Gruziju 7-1.

POGLEDAJTE VIDEO:

Junak slavlja 'furije' bio je Alvaro Morata koji je zabio dva gola u prvom poluvremenu (22', 38'), da bi u drugom (66') kompletirao hat-trick.

Treći gol Španjolske zabio je Dani Olmo koji je, nakon pet golova u zadnje četiri utakmice za Leipzig, navukao dres španjolske reprezentacije i - ponovno pogodio.

Bivši dinamovac je u 38. minuti primio loptu na rubu šesnaesterca i iz drugog pokušaja savladao golmana Mamardašvilija. Bio je to njegov sedmi pogodak u 32. nastupu za Španjolsku.

ŽELI SPASITI OBRAZ Rubiales poslao novu snimku Fifi. Na njoj se Hermoso smije i priča o poljupcu: 'Niste vidjele?'

BUNDESLIGA VIDEO Nova majstorija Olma u velikoj pobjedi Leipziga! Sosa dobio tek pola sata igre s klupe

Međutim, nakon utakmicee mu vjerojatno neće biti do slavlja jer je zbog ozljede morao napustiti teren u 44. minuti, Marco Asensio također. Baš su igrači koji su ih zamijenili, 21-godišnji Nico Williams iz Athletic Bilbaoa i 16-godišnji Lamine Yamal iz Barcelone, u drugom poluvremenu zabili i posljednje čavle u lijes Gruzijaca, za koje je jedini gol na utakmici postigao Chakvetadze u 49. minuti.