VIDEO Ovako je Modrić srušio Škote u ključnoj utakmici EP-a

Ivan Perišić zabio je za konačnih 3-1 i prolazak u osminu finala. Ipak, Modrićeva majstorija obilježila je utakmicu, a gol je bio u konkurenciji za najbolji gol prvenstva.

Ždrijeb Lige nacija smjestio je Hrvatsku u skupinu 1. Tamo će igrati protiv Portugala, s kojim nemamo dobar omjer, s Poljskom s kojom smo zadnji put igrali na Europskom prvenstvu 2008. godine i Škotskom s kojom smo igrali na Europskom prvenstvu 2021. godine. Bila nam je to ključna utakmica za prolazak u osminu finala.

MINUTAŽA NA KAPALJKU Španjolci: Modriću su nudili 60 mil. eura, bio bi to brutalan kraj karijere. Ancelotti ga je izigrao

Hrvatska je povela golom Nikole Vlašića, a krajem prvog poluvremena izjednačio je McGregor. U drugom poluvremenu svjedočili smo pravoj majstoriji Luke Modrića. Gvardiol je ubacio prizemnu loptu za Petkovića koji je ostavio za Kovačića. Kova je proslijedio loptu za Modrića koji puca vanjskom i neobranjivo pogađa za 2-1.

ON JE IZUZETAK Španjolci: Nisu svi jednaki, ne možete to raditi Luki Modriću!