VIDEO Subašićev nećak skinuo penal poput slavnog strica. A onda mu je zabio 16-godišnjak

Anđelo Subašić (22) krenuo je stričevim stopama i stao među vratnice Zadra. Protiv Primorca je pokazao kako obitelj Subašić ima još jednog majstora za penale

Stric Daniel bio je majstor za penale na SP u Rusiji, a nećak Anđelo (22) pokazao je u susjedskom derbiju 3. HNL Jug između Primorca iz Biograda i Zadra da je od slavnog strica naučio neke trikove. Zadar je poveo golom Gorana Zakarića, a borbeni Primorac izborio je penal pred kraj prvog poluvremena. Loptu je uzeo kapetan domaćih Stefan Lazarevski, iskusni izvođač prekida, ali njegov udarac ljevicom Anđelo Subašić je zaustavio krasnom paradom.

POGLEDAJTE VIDEO:

Početkom drugog poluvremena Subašić je iz rašlji izvadio fantastičan udarac domaćeg 16-godišnjeg napadača Šime Mrkića, ali ubrzo je kumovao izjednačenju kada je loptu dodao u noge Mrkiću koji je hladnokrvno zabio gol.

IGRALI JEDAN PROTIV DRUGOGA Anđelo uskočio u kopačke strica Sube: Radi njega sam golman! S njim prvo trening pa zafrkancija

Ipak, Zakarić je iskupio Subašića i spasio Zadrane drugim golom iz penala za pobjedu 2:1.