VIDEO Tudorov stoper šokirao sve! Kung-fu udarcem ozlijedio protivnika, završio je u bolnici

Sudac nije imao drugog izbora nego spornom braniču pokazati crveni karton. Neki smatraju da Bailly čak zaslužuje strožu kaznu od crvenog kartona

Stoper Manchester Uniteda Eric Bailly (28) trenutno je na posudbi u Marseilleu kojeg vodi hrvatski trener Igor Tudor. Bailly nije u ozbiljnim planovima Uniteda koji ga je ljetos poslao na posudbu. Međutim, ni Tudor ne računa ozbiljno na braniča koji je u Ligue 1 skupio samo šest nastupa.

POGLEDAJTE VIDEO:

Tudor mu je konačno dao priliku od 1. minute u Kupu protiv Hyeresa, francuskog četvrtoligaša. Bailly se pokazao samo u lošem svijetlu, s obzirom na to da je zaradio izravni crveni karton nakon veoma grubog prekršaja u 15. minuti utakmice.

Kung-fu udarcem je pogodio protivničkog igrača Moussu N'Diayea koji je napadao loptu. Bailly je zakasnio na tu loptu i otvorenom je kopačkom udario protivnika u prsa.

N'Diaye je od udarca bio prizemljen, a sudac nije imao drugog izbora nego spornom braniču pokazati crveni karton. Neki smatraju da Bailly čak zaslužuje strožu kaznu od crvenog kartona, ali za sada nema obavijesti o strožoj kazni.

S terena je iznesen na nosilima i odvezen u bolnicu gdje je zaprimljen na odjel intenzivne njege.

Marseille je utakmicu pobijedio s 2-0 iako su većinu susreta igrali s igračem manje. Strijelci su bili Alexis Sanchez i Ahmadou Bamba Dieng.