Volejčina Mile Škorića spasila Osječane poraza u Koprivnici

Osijek je iščupao bod u sudačkoj nadoknadi kod Slaven Belupa. Miloš Vidović doveo je "farmaceute" u vodstvo u prvom poluvremenu, a Zekićevima je remi golčinom donio Škorić

U susretu 9. kola Prve HNL u Koprivnici su nogometaši Slaven Belupa i Osijeka odigrali 1-1 (1-0).

Osječani su uz puno sreće došli do boda u Koprivnici jer je Mile Škorić zabio izjednačujući gol doslovce u posljednjim trenucima susreta. Po vrlo teškom terenu, jako natopljenom vodom, Slaven je poveo u 28. minuti preko Miloša Vidovića, a u zadnjim sekundama susreta Škorić je efektnim volejem u padu donio Osječanima bod.

Osijek je ostao četvrti sa 16 bodova, koliko ima i trećeplasirani Hajduk, dok je Slaven peti s 11 bodova. Osijek je prekinuo niz od pet pobjeda zaredom protiv "farmaceuta", dok je Slaven i petu utakmicu zaredom ostao bez pobjede protiv Osječana.

Pred 400 gledatelja na Gradskom stadionu sudio je Bebek iz Rijeke.

Strijelci: 1-0 Vidović (28), 1-1 Škorić (90+3)