Vraća se u formu? Jelavić je zabio dva gola Blackburnu

Everton je dobio Blackburn 3-1, a Jelavić je na poluvremenu zamijenio Konea. Samo 10 minuta kasnije dao je gol glavom nakon kornera, a onda i u 78. minuti za 3-0

Nikica Jelavić se sprema za treću sezonu u Evertonu, po konkurenciji u napadu, čini se, nikad težu.

Prošle sezone zabio je samo osam golova, već je dugo u golgeterskoj krizi i zato je bitno da na pripremama iskoristi svaku priliku.

Everton je danas pobijedio Blackburn 3-1, a hrvatski reprezentativac je na poluvremenu zamijenio Konea. Samo 10 minuta kasnije dao je gol glavom nakon kornera, a onda i u 78. minuti za 3-0. Golman je obranio 'zicera', ali je Jelavić bio priseban kod odbijene lopte.

Morat će uvjeriti novog trenera Martineza da je bolji od Konea, Anichebea, Deulofeua, Mirallasa, Naismitha...