Vratio se i zabio gol: Kaka spasio Real, Barca slavila

Brazilac je zaigrao nakon duge stanke i zabio je za pobjedu 2-1 protiv Zaragoze. Barca je lakoćom pobijedila Xerez i zadržala prednost jednog boda

Zaragoza je protiv Reala držala veliki bod do 82. minute. Madriđani su se mučili i činilo se da će ponovno izgubiti korak s Barcom u borbi za naslov. Ipak, Pellegrinijevu momčad spasio je Kaka. Brazilski veznjak zabio je na asistenciju najboljeg igrača Madriđana Cristiana Ronalda. Kaka se na teren vratio nakon više od mjesec dana stanke zbog ozljede prepona i osmim je golom ostavio svoju momčadi u utrci za naslov s Barcom. Prvi je gol za “kraljevski klub” zabio Raul, kojemu je to bila 550. utakmica za momčad s Bernabeua.
Naš veznjak Marko Babić nije igrao za domaćine, koji su posljednjih 40 minuta igrali s igračem manje.
Barca je bez većih problema pobijedila Xerez 3-1. Golove su za domaćine zabili Suarez, Henry i Ibrahimović. Četiri kola prije kraja Primere Katalonci imaju bod prednosti na vrhu ispred Reala.

Barcelona – Xerez 3-1 (Jeffren Suarez 14, Henry 24, Ibrahimović 55 / Bermejo 25)
Zaragoza – Real Madrid 1-2 (Colunga 61 / Raul 50, Kaka 82)