Vulić je na klupi U-18 debitirao slavljem, Vlašić srušio Engleze

Hrvatska U-18 nogometna reprezentacija pobijedila je Englesku 2-1 u prijateljskom susretu u St. George's Centru. Na klupi hrvatske reprezentacije debitirao je Vulić...

Hrvatska nogometna reprezentacija za igrače do 18 godina pobijedila je Englesku u gostima 2-1 u prijateljskoj utakmici. Zoran Vulić debitirao je na klupi U-18 reprezentacije.

Hrvatskoj je pobjedu donio hajdukovac Nikola Vlašić, 16-godišnji brat hrvatske atletičarke Blanke. Nikola je prije dva tjedna debitirao za Hajduk u prijateljskoj utakmici protiv Udinesea, a danas je srušio Englesku golom u 65. minuti utakmice.

Englezi su poveli u 8. minuti susreta. Taj je rezultat bio aktivan do 59. minute kad je dinamovac Marko Stolnik izjednačio. Samo šest minuta kasnije Vlašić je lijepim udarcem donio Hrvatskoj pobjedu.

Hrvatska i Engleska drugu će prijateljsku utakmicu odigrati već u srijedu.