Za anale: Stoper Herthe dao je gol, autogol i skrivio još jedan

Čehu Hubniku je već u sedmoj minuti lopta prešla preko noge za krasan autogol. U '68. ga je Freis prošao jedan na jedan, da bi zaobišao i golmana pa zabio za 0-2

Roman Hubnik odigrao je neponovljivu utakmicu, sudjelovao je u sva tri gola na utakmici svoje Herthe i Freiburga.

Čehu je već u sedmoj minuti lopta prešla preko noge za krasan autogol. U 68. minuti ga je Freis prošao jedan na jedan, da bi zaobišao i golmana pa zabio za 0-2. I sam Hubnik je bio strijelac i tako se bar donekle iskupio za groznu igru. Smanjio je na 2-1, što je bio i konačni rezultat.

Nije ni čudo da je Hertha nadomak ispadanja pored ovakvih igrača, četiri kola prije kraja su pretposljednji s tri boda zaostatka za mjestom koje znači ostanak u Bundesligi.