Zabio je dvije u nizu i počastio se 'zvjerkom' od 200.000 eura

Mladi igrač Barcelone odigrao je odličnu utakmicu protiv Alavesa (5-1) u kojoj je zabio dva gola pa se odlučio nagraditi novom jurilicom od 640 KS. Radi se o Lamborghiniju Huracanu EVO

Barcelonin igrač Francisco Trincao (21) nedavno se počastio novim automobilom, ni više ni manje nego Lamborghinijem Huracánom EVO čija cijena iznosi otprilike 200.000 eura.

POGLEDAJTE VIDEO:

Trincao je u 87. minuti utakmice protiv Betisa zabio gol, a Barcelona je u konačnici slavila rezultatom 3-2.

U 23. kolu La Lige Barcelona je bila jednako efikasna te je deklasirala Alaves 5-1. Trincao je svoju momčad odveo u vodstvo u 23. minuti, a za 3-1 zabio je u 74. minuti.

Portugalac je na trening došao u novoj jurilici, a na odlasku mu je jedan od navijača dobacio komentar koji mu se baš i nije svidio.

"Zabio je dva gola i već vozi Lamborghini, što će tek biti kad zabije hat-trick", poručio je navijač koji se šalio, ali Trincao ga je ozbiljno pogledao i dodao gas.

Maksimalna snaga motora Huracana EVO je 640 konjskih snaga (470 kW) s 8000 okretaja u minuti. Maksimalna brzina mu je 325 kilometara na sat, a do 100 km/h dolazi za nevjerojatnih 2,9 sekundi. U unutrašnjosti vozila nalazi se 8,4-inčni ekran na dodir.