Zagrebu posljednji turnir prije početka prvenstva

Rukometaši Zagreba osvojili su turnir mađarskom Balatonfuredu pobijedivši u finalu Veszprem 35-34 nakon boljeg izvođenja sedmeraca

Rukometaši hrvatskog prvaka Zagreb CO pobijedili su na turniru u mađarskom Balatonfuredu.
Zagrebaši su u polufinalu slavili protiv danskog Viborga 29-27 uz vrlo dobru igru Igora Vorija, Kire Lazarova i mladog Manuela Štrleka.
U drugom polufinalnom susretu, Veszprem je bio bolji od Dunaferra. Nedjeljni finale bio je vrlo izjednačen.
Nakon što je regularni dio završio neodlučenim rezultatom (27-27), odlučivali su sedmerci. Tu su zagrebaši bili spretniji 35-34. Najboljim igračem turnira proglašen je Igor Vori, a najbolji strijelac je Kiril Lazarov. Ovo je bila posljednja provjera Zagrebu prije početka prvenstva koje otvaraju protiv Nexe u petak.