Zbogom obrani naslova: Barca dobila tri komada od Osasune

Družina Pepa Guardiole izgubila je 3-2 i nakon 22 kola Primere za Realom zastaje sedam bodova, ali ima i utakmicu više. Real i Mourinho to sigurno neće propustiti

Ove sezone pobijedili su Osasunu triput, 8-0, 4-0 i 2-1. U subotu navečer izgledalo je kao da su zamijenili uloge. Barcelona je izgledala vrlo loše, Messi neprepoznatljiv, ali to na gostovanjima više i nije neka novost. Kad ode s Nou Campa, Barca kao da gubi moć.

Družina Pepa Guardiole izgubila je 3-2 i nakon 22 kola Primere za Realom zastaje sedam bodova, ali ima i utakmicu više. Real i Mourinho to sigurno neće propustiti (u nedjelju dočekuju Levante). Katalonci će vjerojatno prepustiti tron nakon tri godine.

Srbin Dejan Lekić radio im je velike probleme i nakon 22 minute praktički riješio utakmicu. Valdes je prvu loptu iz mreže vadio praktički već u prvoj akciji. Dvije akcije u Barcinom stilu za 2-0.

Kakvu takvu nadu dao je Alexis golom na samom startu 2. poluvremena, ali ako je dvojbi i bilo, zapečatio ih je Garcia u 56. minuti. Tello je smanjio zaostatak 15 minuta prije kraja, ali više od toga nije išlo i ne bi bilo zasluženo...