Zekić zaspao na poluvremenu, a onda je utakmica 'eksplodirala'

Ne možemo reći da je ovo najlošija utakmica prvenstva. Danska - Tunis je ipak favorit broj jedan, još je padala ona kiša, ne znam kako nisam zaspao, našalio se trener Slaven Belupa

Zorane, Zorane, počeli smo, govorio je voditelj HRT-a Robert Ferlin sukomentatoru Zoranu Zekiću u poluvremenu utakmice Portugala i Gane koja je na kraju završila 3-2 (0-0).

VIJESTI IZ KATRA Ronaldo skinuo rekord, voditelj pokazao zavidno znanje o SP-u

Dok je drugo poluvrijeme bilo 'rapsodija' što se golova tiče, u prvom poluvremenu nismo vidjeli baš ništa. Ponovilo se nešto slično kao i u prijašnjim utakmicama, a gledatelji i nisu imali što za vidjeti.

POGLEDAJTE VIDEO: Zoran Zekić 'zaspao' u studiju

Objavu dijeli Hrvatska radiotelevizija (@hrvatska_radiotelevizija)

Napravili su mali skeč u HRT-ovoj emisiji 'Qatara', a Zoran Zekić je na kraju ipak gledao golove na nekoj utakmici, jer dosad nije imao neke sreće s utakmicama na kojima gostuje.

TRPA NA SP-IMA Posljednji ples velikog Ronalda: Cristiano je zaplakao na himnu pa postavio nevjerojatan rekord

- Ne možemo reći da je ovo najlošija utakmica prvenstva. Danska - Tunis je ipak favorit broj jedan, još je padala ona kiša, ne znam kako nisam zaspao. Ova je druga najlošija, a obje su odigrane pod mojim budnim okom i na istome stadionu - rekao je Zekić.