Legia slavila protiv Zrinjskog u Mostaru! VAR poništio dva gola 'zrinji' u drugom poluvremenu

Ćuze je zabio gol u 52. minuti koji nije priznat, a na drugoj strani, deset minuta kasnije, Kramer je zabio za gol koji je prošao provjeru VAR sobe. S druge strane Malekinušića zabija, ali VAR ponovno poništava

Nogometaši varšavske Legije pobijedili su Zrinjski u Mostaru s 2-1 u dvoboju trećeg kola skupine E Konferencijske lige.

Nakon trećeg kola na ljestvici ove skupine po šest bodova imaju Aston Villa i Legia, dok su Zrinjski i AZ Alkmaar na tri boda. Zrinjski je poveo protiv Poljaka, u 30. minuti je strijelac bio Bilbija, ali je samo dvije minute kasnije Jakovljević pogodio vlastitu mrežu čime je goste vratio u rezultatski egal. Pogodak odluke dao je Kramer u 62. minuti.

Ranije u toj skupini Aston Villa je upisala važnu, gostujuću pobjedu kod AZ Alkmaara. Slavila je kod Nizozemaca s uvjerljivih 4-1. U prvom poluvremenu su strijelci bili Bailey u 13. i Tielemans u 23. minuti, dok su u nastavku pogađali Watkins u 51. te McGinn u 56. minuti. Počasni pogodak za AZ je dao Sadiq.