Obavijesti

News

Komentari 71

'Ponovo sam se rodio': Usred vožnje na auto mu palo stablo

'Ponovo sam se rodio': Usred vožnje na auto mu palo stablo
16

Stablo u Zagrebačkoj aveniji na Knežiji palo je u četvrtak na Mercedes vozača iz Stankovaca. Vozač nije ozlijeđen. Sretan je što u automobilu nije bila njegova kći

Stablo u Zagrebačkoj aveniji na Knežij kao da je samo čekalo da se vozač Mercedesa AMG doveze iz svojih Stankovaca kraj Zadra u Zagreb.

Pored jako demoliranog automobila zatekli smo ga u četvrtak u 16 sati iznenađujuće dobro raspoloženog.

- Što se dogodilo!? Ni sam ne znam što se dogodilo. Evo sam ostao živ. To se dogodilo - kazao je.

Dok su vatrogasci komadali ostatke stabla u dvorištu obližnje Osnovne škole Matije Gupca, Zadranin je imao novi set problema.

- Novinar!? Nemojte, smijat će mi se kolege - smijao se.

Na opasku da stanje automobila baš i nije za smijeh, dodao je da se smije jer je ostao živ, ali i to što mu kći nije bila s njim u autu.

Na mjesto nesreće došla je samo malo poslije. Objasnio je da ju nije pričekao da je poveze samo zato što se predugo spremala. Ispričao nam je i to da je vozio u savršenom miru, baš ništa ne sluteći. A onda:

- Odjednom vam padne dar s neba. Mogao bih ja danas igrati loto kako me je krenulo. Evo vidite tamo kako se tamo odlomilo. Sve ostalo je...

- Povijest - nadopunila ga je kći koja je trebala biti na mjestu suvozača.

Inače, na mjestu suvozača deblo je Mercedes posebno teško oštetilo. Njen otac nam je ispričao i to da su po nekoliko metara ispred i iza njega bila dva automobila, ali im nije bilo praktično ništa. Međutim, točno na onom mjestu na koje se stablo srušilo, samo sekundu prije nalazio se biciklist koji je tu prolazio.

- Biciklist je poslije samo govorio: “Hvala ti Bože. Ponovo sam se rodio” - zaključio je vozač Mercedesa.

Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+

Sve što je bitno, na dohvat ruke
Skini aplikaciju za najbolje iskustvo portala. Čitaj, komentiraj i budi uvijek u toku s najnovijim vijestima.
Komentari 71
Šef DHMZ-a za 24sata: 'Bit će još gore, evo kada se kod nas očekuje 50 stupnjeva...'
IVAN GUTTLER

Šef DHMZ-a za 24sata: 'Bit će još gore, evo kada se kod nas očekuje 50 stupnjeva...'

U Hrvatskoj su do sada najviše temperature izmjeren u Pločama 42,8 stupnjeva u kolovozu 1981 godine, rekao nam je šef DHMZ-a...
KO ŽIV KO SKUHAN Pali klimu! Pogledajte što dolazi u nedjelju
TOPLINSKI UDAR

KO ŽIV KO SKUHAN Pali klimu! Pogledajte što dolazi u nedjelju

Danas Hrvatsku očekuje pretežno sunčano i izuzetno vruće vrijeme, s temperaturama koje dosežu i 36°C. Povremeno je moguća umjerena naoblaka i rijetki lokalni pljuskovi u unutrašnjosti Dalmacije
HDZ-ov načelnik vozio pijan pa za 24sata kaže: 'Kada me krenulo 'lovit' išao sam kući...'
DRAMA U TORDINCIMA

HDZ-ov načelnik vozio pijan pa za 24sata kaže: 'Kada me krenulo 'lovit' išao sam kući...'

Vozač je smješten u posebnu prostoriju do prestanka djelovanja opojnog sredstva, objavila je policija...