Komentari 14

Prekid crnog niza: Hrvatska u Dubrovniku dobila Crnu Goru

1

Nakon tri uzastopna poraza hrvatska reprezentacija došla je do pobjede svladavši Crnu Goru 72-60. Najefikasniji u Dubrovniku bio je Bojan Bogdanović sa 17 koševa

Hrvatska košarkaška reprezentacija ušla je u drugi dio priprema za Eurobasket u Sloveniji početkom rujna svladavši Crnu Goru u Dubrovniku 72-60.

Repešina momčad tako je prekinula crni niz od tri uzastopna poraza u pripremnim utakmicama, a to je ujedno bila druga pobjeda Hrvatske uz četiri poraza.

Naši košarkaši dominirali su protiv Crne Gore i zasluženo slavili, a prvu osjetniju prednost Hrvatska je ostvarila u drugoj četvrtini povevši 26-20. Nakon prednosti s poluvremena od pet koševa razlike Hrvati su ušli u seriju došavši do maksimalne prednosti u trećoj četvrtini 50-35.

Do kraja utakmice domaća je momčad čuvala dvoznamenkastu prednost te pobjedom najavila još jedan pripremni susret u Dubrovniku protiv Latvije u nedjelju.

Najefikasniji u Hrvatskoj bili su Bogdanović sa 17, Tomić s 12 te Delaš s 11 koševa.