Obavijesti

News

Komentari 40

Bandić na ljestvama: Sada bi svi sigurno htjeli da padnem

Bandić na ljestvama: Sada bi svi sigurno htjeli da padnem
8

Počela je realizacija Projekta novog sustava označavanja imena ulica i trgova. Gradonačelnik je u Mesničkoj i Jurišićevoj simbolično postavio pločice s brojevima

Počela je realizacija Projekta novog sustava označavanja imena ulica i trgova u Zagrebu. Gradonačelnik Milan Bandić je povodom toga na zgradama u Mesničkoj 1 i Jurišićevoj 1 i 1A simbolično postavio nove pločice s brojevima. Dok se penjao na ljestve, našalio se, te je komentirao kako bi sada svi sigurno htjeli da padne.  

Inače cilj novog sustava označavanja ulica, trgova i zgrada je poboljšati preglednost i funkcionalnost, kako za turiste tako i za građane. Pločice s imenima ulica i trgova će se najprije početi mijenjati u središtu grada te na važnijim prometnicama, a onda i u drugim dijelovima grada. To bi trebalo trajati oko četiri do pet godina. 

Ove godine će na na prostoru četiri gradske četvrti biti postavljene nove pločice, što će koštati 1,87 milijuna kuna. Naime, Grad sufinancira postavljanje u iznosu od 50 posto. Troškovi suvlasnika će tako iznositi 48,75 kuna za plave, odnosno 153,12 kuna za crveno-bijele, piše RTL. 

Građani Zagreba mogu OVDJE vidjeti nacrt kako će im izgledati pločice 

Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+

Sve što je bitno, na dohvat ruke
Skini aplikaciju za najbolje iskustvo portala. Čitaj, komentiraj i budi uvijek u toku s najnovijim vijestima.
Komentari 40
ŠOK SNIMKA Prepriječio put ZET-ovom autobusu, napao je vozača pa završio na podu!
NEVJEROJATNO

ŠOK SNIMKA Prepriječio put ZET-ovom autobusu, napao je vozača pa završio na podu!

Policija nam je potvrdila kako ima informacija o nesreći, a nakon kojeg je došlo do sukoba kojeg istražuju...
Preminuo mladić (15) koji je kod Metkovića pao s romobila...
UŽAS NA CESTI

Preminuo mladić (15) koji je kod Metkovića pao s romobila...

Doktori iz Sveučilišne kliničke bolnice u Mostaru borili su se za njegov život, ali nisu ga uspjeli spasiti....
Gradonačelnik sam sebi dao gradsku nagradu za najljepšu okućnicu! 'Svi se mogu prijaviti'
NI MED CVETJEM NI PRAVICE

Gradonačelnik sam sebi dao gradsku nagradu za najljepšu okućnicu! 'Svi se mogu prijaviti'

Gradonačelnik je bez komentara. Navodno uopće nije želio nagradu, već sugrađanima samo pokazati kako je njegov vrt lijep. Karmela Vukov-Colić kaže da je sve bilo anonimno