Obavijesti

News

Komentari 142

Bez milosti: Zapečatili i jedini kafić na trajektu Split - Hvar

Bez milosti: Zapečatili  i jedini kafić na trajektu Split - Hvar
1

U najprometnijem danu brodom se od Splita do Starog Grada na Hvaru vozi tri tisuće putnika, a osvježiti se kavom i sokom na plovidbi od sat i pol ponovno će moći tek od vikenda

Inspektori Porezne uprave nastavljaju 'haračiti' po Jadranu. Nakon što su zbog malverzacija s fiskalnim blagajnama zapečatili brojne ugostiteljske objekte, među kojima je najpoznatiji Carpe Diem Beach na Paklinskim otocima, u  utorak ujutro učinili su isto i na jedinom kafiću na trajektu Tin Ujević. 

Riječ je o trajektu koji u najprometnijem danu od Splita do Starog Grada na Hvaru preveze čak tri tisuće putnika. Kako javlja RTL, na plovidbi dugoj gotovo dva sata putnici će se moći osvježiti kavom i sokom  tek od vikenda. Žedni putnici planirali su skratiti dva sata dugo putovanje osvježavajućim napitkom. 

Ipak,  putnicima je osigurana pitka voda. Aparat s pićem je u funkciji, no pitanje je hoće li biti dovoljan. U Jadroliniji su nemoćni, jer ugostiteljski objekt je u najmu. 

Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+

Sve što je bitno, na dohvat ruke
Skini aplikaciju za najbolje iskustvo portala. Čitaj, komentiraj i budi uvijek u toku s najnovijim vijestima.
Komentari 142
Šef DHMZ-a za 24sata: 'Bit će još gore, evo kada se kod nas očekuje 50 stupnjeva...'
IVAN GUTTLER

Šef DHMZ-a za 24sata: 'Bit će još gore, evo kada se kod nas očekuje 50 stupnjeva...'

U Hrvatskoj su do sada najviše temperature izmjeren u Pločama 42,8 stupnjeva u kolovozu 1981 godine, rekao nam je šef DHMZ-a...
KO ŽIV KO SKUHAN Pali klimu! Pogledajte što dolazi u nedjelju
TOPLINSKI UDAR

KO ŽIV KO SKUHAN Pali klimu! Pogledajte što dolazi u nedjelju

Danas Hrvatsku očekuje pretežno sunčano i izuzetno vruće vrijeme, s temperaturama koje dosežu i 36°C. Povremeno je moguća umjerena naoblaka i rijetki lokalni pljuskovi u unutrašnjosti Dalmacije
HDZ-ov načelnik vozio pijan pa za 24sata kaže: 'Kada me krenulo 'lovit' išao sam kući...'
DRAMA U TORDINCIMA

HDZ-ov načelnik vozio pijan pa za 24sata kaže: 'Kada me krenulo 'lovit' išao sam kući...'

Vozač je smješten u posebnu prostoriju do prestanka djelovanja opojnog sredstva, objavila je policija...