Komentari 73

Balkanci srušili Napoli: Ljajić i Jovetić zabili za polufinale...

1

Inter će u polufinalu igrati protiv pobjednika susreta Lazio - Juventus. U drugom polufinalu sastat će se nogometaši trećeligaša Alessandrije i Milana

Nogometaši Intera izborili su plasman u polufinale talijanskog Kupa nakon što su u četvrtfinalu u Napulju pobijedili Napoli 2-0.

Golove za milanski sastav zabili su Crnogorac Stevan Jovetić (74) i Srbin Adam Ljajić (90+2).

Za Inter je do 73. minute igrao hrvatski reprezentativac Ivan Perišić, dok Marcelo Brozović nije nastupio. U redovima Napolija nastupio je Ivan Strinić odigravši cijeli dvoboj.

Inter će u polufinalu igrati protiv pobjednika susreta Lazio - Juventus koji je na rasporedu 20. siječnja (sutra). U drugom polufinalu sastat će se nogometaši trećeligaša Alessandrije i Milana.

Alessandrija je u ponedjeljak u kao gost nadigrala drugoligaša Speziju sa 2-1 (0-1). Domaći sastav poveo je pogotkom Emanuelea Calaioa (20-11 m) i tu prednost čuvao do posljednjih 10-ak minuta, a tada je Riccardo Bocalon (83, 90+2) s dva gola kreirao veliki preokret. Mario Šitum odigrao je čitav susret za Speziju, Dario Čanađija izašao je iz igre u petoj minuti sudačke nadoknade kod domaćih, dok je Vedran Celjak odigrao čitav dvoboj za Alessandriju.

Milan je prije šesta dana svladao Carpi sa 2-1.