RASPRAVA Nakon remija u Puli Hajduk na službenoj Facebook stranici osporava penal na Batarelu, iz kojeg je Istra izjednačila. On sam nije siguran je li trebao biti
Sport
Komentari 120Vidio sam da se dosta govori o penalu. Iskreno, po meni više nije bio penal nego što jest. Ali sudac ga je dosudio i mi smo izjednačili, pošteno i iskreno rekao je Batarelo, na kojem je bio penal.
Sjajan Hajdukov niz od četiri uzastopne pobjede stao je u Puli. Igor Pamić, po tko zna koji put, odnio je bodove Hajduku. Radio je to s Karlovcem, nastavio s Puljanima. No jutro nakon utakmice na službenoj Facebook stranici Hajduka Splićani osporavaju penal. Tvrde da je hajdukovac Zoran Nižić stigao do lopte prije Ante Batarela, koji se bacio preko Nižićeve noge.
- Kontakta je bilo, ne mogu reći da nije. Ali sad, kad je gotova utakmica, mogu reći da možda i nije bio prekršaj za penal. Sportaš sam i uvijek iskreno kažem što mislim - rekao je Batarelo.
Kao rođeni Splićanin, Batarelo je počeo u Hajduku, no igrao je za Hrvatski dragovoljac, Inter, Karlovac, Slaven Belupo...
- I uvijek sam dobro prolazio s Hajdukom. Ha, kao Splićanin uvijek imam dodatan motiv. Na Poljudu sam izgubio samo jednom, sa Slaven Belupom, ostalo su bile pobjede ili remiji - kaže Batarelo, koji u HNL-u uvijek prati Igora Pamića.
- S njim imam sjajan odnos, kamo on, tamo i ja... Među najboljima je, ako ne i najbolji trener - zaključuje Ante.
Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+