Komentari 22

Benitez: Luku Modrića je bolio kuk, nismo htjeli ništa riskirati

1

Trener Reala otkrio je zašto je zamijenio Luku Modrića na poluvremenu utakmice s Las Palmasom. Hrvatski veznjak ostao je usvlačionici zbog bolova u predjelu kuka

Luka Modrić nije teže ozlijeđen. Barem ako je vjerovati prvim pregledima nakon utakmice s Las Palmasom. Hrvatski je reprezentativac startao u prvih 11 Reala protiv Las Palmasa, no ostao je u svlačionici na poluvremenu. Naravno, odmah se pojavio strah da se sjajni veznjak 'kraljeva' ponovno ozlijedio.

Modrića je bolio kuk. Nismo htjeli riskirati pa smo ga zamijenili - otkiro je Rafa Benitez.

Pitanje je bi li Modrić dobio poštedu da Real već na poluvremenu nije vodio 3-1.

- Odigrali smo jako dobro prvo poluvrijeme pa smo mogli u nastavku malo čuvati snagu - rekao je Benitez te dodao:

- Kontrolirali smo utakmicu i mogu biti jako zadovoljan.

Ovom pobjedom Real je učvrstio svoje mjesto na vrhu tablice, no Barcelona igra večeras i vjerojatno će se bodovno izjednačiti s Realom na vrhu.

- Na ljestvici smo na mjestu gdje želimo biti. Imamo još dosta igrača koji nisu spremni, a ako se želimo tu zadržati moramo biti još bolji.