Komentari 16

Blackburn na Anfieldu izborio ponovljenu utakmicu kod kuće

7

Igrači Blackburna hrabrom su igrom održali 'nulu' protiv Liverpoola pa ćemo tako putnika za polufinale FA kupa saznati u ponovljenoj utakmici na Ewood Parku...

Nogometaši Liverpoola pred nešto manje od 45.000 gledatelja na svom Anfieldu nisu uspjeli izboriti polufinale FA kupa. Blackburn je uspio zadržati 0-0 i tako izboriti novu utakmicu na Ewood Parku

Da to neće biti sjajan dan za 'redse' moglo se naslutiti već u trećoj minuti kada je nakon duela s Gestedeom na travnjaku nepomično ostao ležati Martin Škrtel. Liječnička pomoć ukazivana mu je više od sedam minuta nakon čega je iznesen na nosilima, a umjesto njega ušao je Kolo Toure

Dominirao je domaćin, no pokušaji Lallane u 21. te Coutinha u 31. nisu završili u mreži. Samo minutu nakon pokušaja Brazilca, Conway je vrlo lako mogao dovesti Blackburn u vodstvo. Lopta je došla do njega na nekih 15 metara od gola malo iskosa s desne strane, no njegov je udarac ipak bio neprecizan

U 34. minuti zabio je Kolo Toure iz blizine, no glavni sudac Andre Marriner označio je zaleđe

Lovren igrao cijeli susret

Drugo poluvrijeme bolje je otvorio Blackburn. U 48. je Alex Baptiste glavom pucao pod prečku, no čudesno je to skinuo Mignolet. Nekih desetak minuta kasnije Toure je ponovno bio blizu gola, no njegov se udarac nakon ubačaja Coutinha od stative odbio u gol aut.

Pokušavala je momčad Brendana Rodgersa, no nikako nije mogla zabiti pa ćemo tako putnika za polufinale saznati u ponovljenoj utakmici.pred navijačima Blackburna