Komentari 22

Četiri kola bez pobjede; Bilić: Nisam zadovoljan ovim bodom

4

Momčad Slavena Bilića nije uspjela pobijediti čvrsti WBA Tonyja Pulisa unatoč boljoj igri. Završilo je 1-1, a West Hamu je ovo četvrta utakmica u nizu bez pobjede

Sve je dobro krenulo za 'čekićare'. Nogometaši Slavena Bilića poveli su u 17. minuti preko vječnog Maura Zaratea, a malo je reći da se WBA nije sastao s loptom u prvom poluvremenu. Izabranici Tonyja Pulisa samo su dva puta pucali prema golu Adriana, a niti jednom u okvir gola. Na poluvrijeme se otišlo s minimalnim vodstvom West Hama.

Znalo se da WBA neće biti jednostavan protivnik pošto je pobijedio na čak pet od zadnjih deset gostujućih utakmica izgubivši samo tri. Ponovo je momčad s Boleyn Grounda krenula bolje u nastavak i dominirala. No onda šok za domaće, branič Bilićeve momčadi Winston Reid pospremio je loptu u vlastitu mrežu. Rezultat se nije mijenjao do kraja, iako je West Ham imao nekoliko izglednih prilika. Probao je Bilić i s Nikicom Jelavićem u napadu (uveo ga je u igru u 74. minuti), ali hrvatski nogometaš nije uspio zatresti mrežu Myhilla. Završilo je 1-1, a West Ham je nastavio mini krizu pošto je u zadnje četiri utakmice osvojio samo dva boda. 'Čekićari' su trenutno na sedmom mjestu, a  u sljedećem kolu čeka ih teško gostovanje kod Manchester Uniteda.

- Nisam zadovoljan bodom, ali moram priznati da je rezultat pošten. Prvo poluvrijeme bilo je jedno od najboljih ove sezone, stvarali smo šanse, ali je golman sjajno branio - rekao je Slaven Bilić.

Detaljnu statistiku s utakmice West Ham - WBA i što Bilić ima reći o utakmici s Unitedom pogledajte na portalu Goal.