Komentari 30

Dinamo se vratio iz Norveške: Bilo je nervoze, ali ne i straha

1

Bila je nervoza, lagao bih kad bih rekao da nije. Prošle godine smo nesretno ispali, a sad smo prošli sa srećom, rekao je Domagoj Antolić nakon povratka iz Norveške

Odigrali smo dosta dobro prvo poluvrijeme. Nakon njihovog prvog gola malo se uvukla nervoza, možda nepotrebno. Drugo poluvrijeme totalno smo se povukli. Primili smo golove i doveli utakmicu u pitanje, sva sreća izdržali smo, rekao je Domagoj Antolić nakon povratka Dinama iz Norveške.

'Modri' su fantastično krenuli u utakmicu te su u samo pet minuta uspjeli zabiti tri gola. No drugi dio odigrali su katastrofalno i na kraju su morali strahovati za prolaz kod rezultata 3-3.

- Panika? Bila je nervoza, lagao bih kad bih rekao da nije. Prošle godine smo nesretno ispali, a sad smo prošli sa srećom.

Norvežane je načeo ponovno odlični Marko Pjaca.

- Stvarno je bila neuobičajena utakmica. Tri penala, šest golova... Bilo je na kraju dosta nervoze, ali najbitnije da smo prošli.

Prvih 45 minuta Dinamovi igrači će pamtiti, no drugi dio bolje je što prije zaboraviti.

- Mislim da smo u prvom poluvremenu pokazali da smo bolji od njih, možda smo se mrvicu opustili. Možda da je bilo više mirnoće mogli smo im zabiti još koji gol. Valjda smo se malo nesvjesno povukli. Bilo je nervoze, ali straha ne.