Komentari 14

Duje Čop junak Malage! Zabio je za prvu gostujuću pobjedu

2

Malaga je bila bolja od Rayo Vallecana 2-1 u 15. kolu Primere. Duje Čop je zabio tri minute prije kraja ogleda za prvu pobjedu Malage nakon šest utakmica u prvenstvu

Malaga je u 15. kolu španjolskog prvenstva slavila na gostovanju kod Rayo Vallecana 2-1. Gol za pobjedu zabio je povremeni hrvatski reprezentativac Duje Čop tri minute prije kraja utakmice.

Javi Guerra zabio je u 6. minuti za vodstvo Vallecana. Charles u 59. zabija za 1-1, a Duje Čop pogađa u 87. minuti za prvo slavlje Malage nakon šest utakmica. Čopu je ovo bio prvijenac u dresu Malage u službenim utakmicama.

Primio je loptu s desne strane, primirio ju je i zabio za slavlje.

Važni bodovi za Malagu koja je skočila na 16. mjesto i više nije u zoni ispadanja.

• Rayo Vallecano - Malaga 1-2 (Guerra 6 / Charles 59, Čop 87)