Komentari 21

Inter i Napoli podijelili bodove u dramatičnom finišu utakmice

1

Posljednja utakmica sedmog kola Serie A djelovala je kao uspavanka do same završnice, kada je Napoli dvaput dolazio u vodstvo, ali Inter se vraćao i osvojio bod

Inter i Napoli kao da su poželjeli reprizirati dramu između QPR-a i Liverpoola u nedjeljnoj utakmici Premiershipa, pa je zadnja utakmica sedmog kola Serie A bila gotovo jednako dramatična u završnici. Ishod: podjela bodova (2-2).

José Callejón bio je posebno raspoložen u redovima nebeskoplavih koji su poveli 12 minuta prije kraja utakmice, kada je provukao loptu pored Handanoviča krasnim udarcem. Inter je izjednačio samo tri mintue nakon toga poslije kornera koji je iskoristio Guarín na drugoj stativi i postavio 1-1.

Smirila se malo igra u sljedećih nekoliko minuta, ali na isteku 90. Napoli je opet poveo. Bio je to, zapravo, potez utakmice jer je David López krasno prebacio zadnji red "nerrazzurra" gdje je Callejón volejem pogodio suprotni kut.

Uporni domaćini odmah su pohrlili po novo izjednačenje koje je i stiglo već u 91. minuti. Dodo je ubacio, a Hernanes nebeski skočio i glavom pogodio sam donji lijevi kut gostujućeg gola za 2-2. Mogao je Inter u zadnjem napadu i do sva tri boda poslije kornera, ali ipak nije bilo udarca u okvir.

Inter je osvojenim bodom ostao na skromnom desetom mjestu s ukupno devet bodova, a Napoli ima dva više i nalazi se na sedmom mjestu.

Mateo Kovačić odigrao je vrlo dobrih 90 minuta za momčad Waltera Mazzarrija.