Komentari 39

Ivan Perišić zabio golčinu za 'vukove': Remi s Hannoverom

3

Sjajan golgeterski niz Ivan Perišić nastavio je u utakmici 31. kola Bundeslige u kojoj je Wolfsburg remizirao s Hannoverom 2-2. Ivan je krasno pogodio s 20-ak metara

Ivan Perišić nedvojbeno se vratio u pravu formu nakon ozljede. Hrvatski reprezentativac postigao je već treći gol u posljednjih deset dana u tri različita natjecanja. Nakon Napolija u Europskoj ligi te Arminije Bielefeld u kupu, krilni veznjak Wolfsburga zabio je u subotnjoj bundesligaškoj utakmici protiv Hannovera. Završilo je 2-2.

Igrala se posljednja minuta prvog poluvremena kad je Perišić s desne strane prošao prema sredini i namjestio loptu na 20-ak metara, a onda pogodio od prečke u mrežu.

Briljantan gol Omišanina, četvrti ligaški ove sezone te šesti ukupno. Osim toga, zabio je i četiri u dresu reprezentacije u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo.

Prethodno je Bas Dost u 24. minuti zabio vodeći gol za zelene, a početkom nastavka zaostatak Hannovera smanjio je Jimmy Briant. U 58. minuti Hannover se vratio na 2-2 golom Salifa Sanea, što je bio i konačan rezultat. "Vukovi" su na pet bodova ispred Borussije Mönchengladbach i imaju utakmicu više u borbi za drugo mjesto. Hannover je, pak, osvojio velik bod u borbi za ostanak. Trenutačno je na 16. poziciji.

Kako je igrao Ivan Perišić, pogledajte na Goalu.