Komentari 28

Iz stečaja srušili prvake Italije: Parma je šokirala Juventus...

2

Parma je u 30. kolu Serie A pobijedila Juventus! Klub koji je bankrotirao i koji se nalazi u stečaju, slavio je 1-0 golom, 18-godišnjeg Josea Maurija u 60. minuti ogleda

Nevjerojatne scene iz Italije . Parma je u 30. kolu Serie A šokirala Juventus i slavila na svom terenu 1-0. Klub koji je u stečaju i čiji igrači nisu dobili plaće cijelu sezonu pobijedili su aktualne prvake golom 18-godišnjeg Josea Maurija u 60. minuti susreta.

Juventus je i dalje na korak do titule, vodi sa 70 bodova, 14 bodova više od drugoplasiranog pratitelja Rome i 15 bodova više do trećeplasiranog Lazija. Parma je zakovana na dno ljestvice, ali uzeli su skalp velikom Juveu.

Allegri je odmarao nekoliko važnih igrača, jer Juventus u utorak igra četvrtfinale Lige prvaka protiv Monaca. To je Staroj dami tek drugi poraz sezone. Corriere dello Sport se našalio na naslovnici uz naslov: "Parma za Scudetto".