Komentari 20

Juventus i Roma minimalno protiv Bologne i Fiorentine...

7

Juve je kod kuće svladao Bolognu 1-0 i tako napravio novi korak ka osvajanju naslova prvaka. Roma je na gostovanju kod Fiorentine slavila istim rezultatom...

Nogometaši Juventusa pobijedili su u 34. kolu talijanskog prvenstva pred domaćim gledateljima Bolognu 1-0 i tako napravili još jedan korak bliže ka osvajanju naslova prvaka. Pred nešto manje od 40.000 navijača u Torinu jedini gol na utakmici zabio je Francuz Paul Pogba odličnim udarcem iz daljine u 64. minuti nakon asistencije Čileanca Isle

Roma je pred 31.000 gledatelja na stadionu Artemio Franchi svladala Fiorentinu 1-0 golom Radja Nainggolana u 26. minuti susreta na asistenciju Adema Ljajića i tako osmom uzastopnom pobjedom četiri kola prije kraja prvenstva ostala na osam bodova zaostatka za Juveom.

Tin Jedvaj svih je 90 minuta odgledao s klupe za pričuvne igrače Rome, a momčad Rudija Garcije teoretski još uvijek može prestići Juventus i osvojiti naslov, no šanse su zbilja minimalne. Spomenimo i kako u predzadnjem kolu na Olimpicu Roma dočekuje Juve