Komentari 119

Juventusu tek bod, ovakav se očaj ne pamti od 1962. godine

8

Chievo je držao 1-0 do 83. minute protiv Juventusa u Torinu. Dybala je pogodio iz penala za 1-1 i prvi bod Juvea nakon tri kola. Najgori start Stare dame u 53 godine

Aktualni prvaci u obranu naslova krenuli su s bodom u prva tri kola. Juventus tako loši start nije imao od 1962. godine. Za taj bod protiv Chieva kod kuće morali su se itekako boriti. Chievo je bio nadomak povijesnog uspjeha i prve pobjede protiv Juventusa u Torinu u Seriji A.

Gosti su vodili golom Hetemaja iz pete minute utakmice. Mario Mandžukić sve je pratio s klupe dok nije ušao u igru u 73. minuti. No krenimo redom. Chievo je šokirao Juventus odmah na startu. Stara dama bila je u velikim problemima, a igračima ništa nije polazilo za rukom. U sve to upleo se i očajni sudac Marco Guida za kojeg se još ne zna koga je više oštetio, Juve ili Chievo.

Gosti su držali 1-0 do 83. minute kad je Guida pokazao na bijelu točku nakon prekršaja nad Cuadradom. Dybala je namjestio loptu na bijelu točku i pogodio za 1-1. Prije toga Chievu je poništen čisti gol nekadašnjeg dinamovca Boštjana Cesara. Stara dama krenula je po pobjedu, ali gosti su izdržali.

Juventus prvi put nakon sedam sezona prima gol u svakoj od prva tri kola, a po obranu naslova ušli su najgorim startom u ligi u prve tri utakmice u posljednje 53 godine...

Badelju crveni u slavlju Fiorentine, pobijedila i Roma

Fiorentina je pobijedila Genou kod kuće 1-0 golom Babacara u 60. minuti. Milan Badelj koji je igrao od prve minute, isključen je u 64. minuti nakon drugog žutog kartona.

Prvi je dobio u 33. minuti susreta. Nikola Kalinić ušao je u igru samo minutu prije tog crvenog kartona.

Roma je golovima Falquea i Iturbea slavila kod novog prvoligaša Frosinonea za drugu pobjedu ove sezone.