Komentari 134

"Kad Modrić ima loptu, vrijeme stoji. Luka druge čini boljima"

"Kad Modrić ima loptu, vrijeme  stoji. Luka druge čini boljima"
5

Španjolski novinari prepuni su hvale za igru Luke Modrića u gradskom derbiju koji je završio 1-1. Modrić je odigrao cijelu utakmicu za Real i ponovno je sve oduševio

Nije bez veze Diego Simeone rekao da se u Realu najviše pribojava Luke Modrića . Hrvatski veznjak odigrao je još jednu sjajnu utakmicu za Real. "Kraljevi" su u madridskom derbiju na Vicente Calderonu odigrali 1-1 protiv Atletico Madrida.

Real je vodio golom Karima Benzeme do sedam minuta prije kraja utakmice kad je Vietto zabio za konačnih 1-1. Mateo Kovačić dobio je nešto više od 10 minuta, a Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu. I odigrao je vrhunski.

"Modrić je Realov motor. Dok on ima loptu, vrijeme kao da stoji, a on se lakoćom probija kroz sredinu", piše AS o našem igraču.

"Kompletan nogometaš. Teško je naći riječi kako bismo dočarali ono što Luka pokazuje u posljednje vrijeme. Nenadoknadiv je u veznom redu, igrače oko sebe čini boljima. Užitak ga je gledati", dodaje španjolski dnevnik.