Komentari 26

Kakav luđak: Zabio, nokautirao trenera pa dobio crveni karton

2

Jamie Hamill (27), igrač škotskog Heart of Midlothiana, postao je priča dana nakon što je u pet minuta zabio penal za svoju momčad, nokautirao trenera i dobio crveni

Namjestio je loptu na bijelu točku , zabio i proslavio s navijačima. Potom je otišao proslaviti i s trenerom gostujuće momčadi nokautiravši ga glavom u glavu.

Jamie Hamil bio je priča dana u škotskom Premiershipu. Heart of Midlothian je slavio 2-0 protiv Ross Countyja, a Hamill je zabio i "pocrvenio" i to sve u pet minuta kaosa na travnjaku.

Škotski igrač u 65. minuti utakmice realizirao je penal za domaću momčad. U svom trku prema navijačima "zakačio" se s jednim igračem gostiju, a na put mu je stao i trener Ross Countyja. Hamill nije imao milosti. Žestoko ga je udario i nakon pet minuta pomutnje na terenu morao je u svlačionicu.

Nije to pomoglo gostima koji su primili još jedan gol , u petoj minuti sudačke nadoknade. Hamill, strijelac pet golova ove sezone za Heart, vjerojatno će dobiti nekoliko utakmica kazne.