Komentari 87

Kranjčar fantastičnim golom s 20 metara donio remi QPR-u

5

Hrvatski je veznjak zabio prekrasan gol iz slobodnog udarca s dvadesetak metara u 89. minuti za svoj QPR koji je na domaćem terenu remizirao sa Stoke Cityjem 2-2

Niko, Niko, orilo se Loftus Roadom nakon posljednjeg sučeva zvižduka na današnjoj utakmici QPR-a i Stoke Cityja u petom kolu Premier lige.

Niko Kranjčar prekrasnim je golom u 89. minuti spasio bod svom Queens Park Rangersu na domaćem stadionu. QPR je remizirao sa Stoke Cityjem, a Niko je fantastično zabio za konačnih 2-2 iz slobodnog udarca s 20-ak metara od gola.

Kranjčar je bio jedan od najboljih igrača QPR-a, a neposredno prije gola na njemu su dva braniča gostiju zaradila žute kartone zbog žestokih prekršaja. I slobodnjak iz kojeg je hrvatski reprezentativac zabio izborio je sam. Uzeo je loptu, namjestio je i desnicom je čudesno smjestio u lijeve golmanove rašlje.

Niko je dominirao veznim redom tijekom svih 90 minuta, a sve opasnije prilike išle su uglavnom preko njega. I prije opisanog gola Kranjčar je nekoliko puta opasno prijetio golmanu Stokea Begoviću

Poveo je Stoke u 11. minuti golom Dioufa kojem je Crouch odlično spustio ubačenu loptu s lijeve strane. QPR je izjednačio golom Caulkera u 42. minuti nakon gužve pred golom Begovića.

U drugo poluvrijeme bolje je ponovno ušao Stoke koji je po drugi put na utakmici poveo golom Croucha u 51. minuti. I dok se činilo da će Stoke odnijeti tri boda sa Loftus Roada, na scenu stupa Niko Kranjčar.

Nakon pet kola Premier lige QPR ima šest bodova, dok je Stoke ostao na četiri osvojena boda.