Komentari 40

Lokomotiva je teško stradala u Solunu: PAOK zabio 6 komada

4

Lokomotiva nije uspjela iznenaditi PAOK u Solunu. Nakon pobjede u Zagrebu 2-1, "lokosi" su doživjeli katastrofu na gostovanju. Klub koji vodi Tudor pobijedio je 6-0

Lokomotiva je otišla po čudo u Solun nabrijana šesticom protiv Istre u domaćem prvenstvu, ali vraća se s punom mrežom golova. Klub s Kajzerice dobio je prve dvije europske gostujuće utakmice u svojoj povijesti, ali u trećoj je doživio težak poraz. Tudorov PAOK slavio je u Grčkoj 6-0 i prošao u 3. pretkolo Europske lige.

Lokomotiva je šokirala PAOK u Kranjčevićevoj slavivši 2-1. No Grci su na svom terenu pokazali da su puno bolja momčad. U nepunih 15 minuta Čačićevi igrači primili su tri komada. Lucas je zabio u 3. minuti, Mak u 7., a Pelkas u 14. minuti.

Kad je Kitsiou zabio četvrti gol na utakmici, bilo je jasno da se Lokomotivi sprema katastrofa. Još nije bilo ni poluvrijeme, a Zelenika je četiri puta išao po loptu u mrežu.

Lokomotiva je sramežljivo pokušavala u drugom dijelu barem zabiti gol, uspio je to Mrčela, ali na njegovu žalost u pogrešnu mrežu. Mak je svojim drugim golom stavio točku na i u 84. minuti susreta za pobjedu PAOK-a i težak poraz Lokomotive.

Europska liga, 2. pretkolo:

• PAOK - Lokomotiva 6-0 (Lucas 3, Mak 7, 84, Pelkas 14, Kitsiou 34, Mrčela 60 (ag))