Komentari 66

Mandžukić zabio u pobjedi Bayerna protiv Braunschweiga

1

Mandžo je u igru ušao tek u 73. minuti umjesto Robbena, a 13 minuta kasnije izbio je sam pred suparničkog golmana te mu kroz noge ljevicom zabio za konačnih 2-0

Bayern München je, nakon osvajanja titule, u svom 'odrađivanju' preostalih prvenstvenih utakmica, u 31. kolu njemačkog prvenstva pobijedio na gostovanju kod Braunschweiga 2-0.

Strijelci za momčad Pepa Guardiole bili su Pizarro u 75. te Mario Mandžukić u 86. minuti utakmice.

Hrvatskom je reprezentativcu to 18. prvenstveni gol te je vodeći strijelac Bundeslige skupa s Robertom Lewandowskim iz Borussije Dortmund koji je danas također zabio u pobjedi svoga kluba.

Mandžo je na teren ušao tek u 73. minuti umjesto Arjena Robbena, a 13 minuta kasnije odlično je pobjegao obrani domaćina te nakon dugačkog ispucavanja golmana Raedera izbio sam pred suparničkog golmana te mu kroz noge ljevicom zabio za konačnih 2-0 bavarske momčadi koju u srijedu u Madridu čeka prva utakmica polufinala Lige prvaka protiv Real Madrida.

Borussia Dortmund je pred 80.000 gledatelja na svom Signal Iduna Parku svladala Mainz 4-2 te tako zadržala drugo mjesto na tablici.

Strijelci za momčad Jürgena Kloppa bili su Jojić u šestoj, Lewandowski u 18., Piszczek u 56. te Reus u 79. minuti iz penala, dok je oba gola za goste zabio Japanac Shinji Okazaki

Werder je kod kuće svladao Hoffenheim 3-1, Freiburg je na domaćem terenu bio bolji od Borussije M. 4-2, dok je Augsburg pred svojim navijačima odigrao bez golova protiv Herthe