Komentari 60

Mario Pašalić zabio za Elche u gostujućoj pobjedi u Malagi...

Mario Pašalić zabio za Elche u gostujućoj  pobjedi  u Malagi...
2

Mario Pašalić zabio je drugi gol Elchea na gostovanju kod Malage za 2-0. Elche je slavio 2-1 u 35. kolu španjolske lige. Valencia je kod kuće pobijedila Eibar s 3-1...

Elche je slavio na gostovanju kod Malage 2-1 u 35. kolu Primere. Drugi gol za Elche zabio je Mario Pašalić, kojem je to bio  treći gol ove sezone, a sva tri je zabio u posljednjih mjesec dana. Pašalić je lijepo završio kontru Elchea i mirno zabio.

Poveli su gosti u 29. minuti utakmice golom Jonathasa. Elche je ostao s igračem manje nakon što je crveni karton dobio Tyton u 71. minuti utakmice u Malagi.

Pašalić je zabio za 2-0 minutu prije kraja utakmice. Guerra je smanjio u sudačkoj nadoknadi. Elche je s ova tri boda ostao na 13. mjestu, siguran za ostanak u Primeri. Malaga je ostala na 8. mjestu. Espanyol i Vallecano odigrali su 1-1. Granada je slavila kod Getafea 2-1, a Valencia je kod kuće bila bolja od Eibara 3-1.