Modrić: Teško je objasniti što se dogodilo jučer, svi smo krivi

1

Ne razumijem zašto smo odigrali loše u prvom poluvremenu. Ne postoji problem u stavu. Moramo pronaći riješenja. Svi zajedno moramo preuzeti krivnju, kaže Modrić

Real Madrid jučer je izgubio od Villarreala na El Madrigalu 1-0 i propustio iskoristiti kiks Barcelone koja je u subotu odigrala 2-2 s Deportivom na Camp Nou (Ivan Rakitić je zabio). Luka Modrić odigrao je standardno dobru utakmicu, ali bio je krivac za jedini gol na otvaranju utakmice.

Modrić je izgubio loptu ispred svojeg šesnaesterca što su iskoristili Cedric Bakambu i Roberto Soldado i donijeli Villarrealu prednost.

- Teško je objasniti što se dogodilo. Igrali smo vrlo slabo u prvom poluvremenu, a znali smo da je ovo utakmica kojom bi smanjili zaostatak za Barcelonom. U drugom poluvremenu smo bili puno bolji, ali nismo uspjeli zabiti iz šansi koje smo imali - rekao je Modrić pa dodao:

- Ne razumijem zašto smo odigrali loše u prvom poluvremenu. Ne postoji problem u stavu i pristupu. Moramo pronaći rješenja i ne smijemo ponovo podbaciti. Svi zajedno moramo preuzeti krivnju - zaključio je veznjak Real Madrida.

'Kraljevi' u sljedećem 16. kolu dočekuju Rayo Vallecano na Santiago Bernabeuu.