Komentari 6

Pašaliću 90 minuta u remiju Elchea; kraj serije Villarreala

1

Osim Atléticove pobjede nad Levanteom, u subotu su u Primeri odigrane još četiri utakmice. Domaće pobjede ostvarili su Sevilla i Deportivo, a Villarreal je remizirao

Sevilla nije dopustila iznenađenje na Sánchez Pizjuánu u utakmici protiv Celte te je minimalnom pobjedom došla na četvrto mjesto Primere nakon nepotpunog 17. kola toga natjecanja.

Goste je presjeklo isključenje Carlesa Planasa već u 21. minuti, a samo 11 minuta poslije primili su i jedini gol kada je Nicolás Pareja iz slobodnjaka s 25 metara zabio prvijenac u Primeri za Sevillu za konačnih 1-0.

Za razliku od Andalužana, Villarreal je na gostovanju kod Elchea Marija Pašalića prosuo dva boda po prvi put nakon pet pobjeda u nizu. Povremeni hrvatski reprezentativac igrao je cijelu utakmicu i zaradio žuti karton u 29. minuti.

Villarreal je nakon samo 17 minuta imao vodstvo 2-0 golovima Vietta i Uchea, no već do odmora rezultat su poravnali Jonathas i Victor Rodríguez.

U kasnovečernjem terminu od 22 sata Deportivo je dobio Athtletic Bilbao na Riazoru golom Cavaleira iz 24. minute, dok je Almería povezala i drugu pobjedu zaredom u Málagi, i to s desetoricom jer je Michel u završnici dobio dva žuta kartona.