Komentari 64

Ponude počele stizati: Andreja Kramarića želi dovesti i Lyon...

1

Talijanski prvoligaš Torino nudi pola milijuna eura za posudbu napadača Leicester Cityja Andreja Kramarića do kraja sezone. Ugovor mu vrijedi do ljeta 2018. godine

Andrej Kramarić pored Jamieja Vardyja u Leicesteru neće se naigrati. Želi otići, a u red za njim stali su Torino, Bologna, Sampdoria, Stuttgart, Watford, PAOK, Inter...

U utrku za hrvatskim napadačem uključio se i Lyon. Francuski prvoligaš htio je Kramarića dok je još igrao u Rijeci, no do transfera nije došlo. Čelnici Lyona sad ga žele posuditi do kraja sezone.

- Trenutačno pregovaramo s desetak klubova. Ni s kim nismo postigli dogovor, no do kraja prijelaznog roka sve će biti riješeno - rekao je Vincenzo Cavaliere, Andrejev menadžer.

Claudio Ranieri, menadžer Leicestera, istaknuo je kako bi volio da Kramarić ostane u klubu jer mu treba, no Andrej želi ići na Euro u Francuskoj idućeg ljeta, a to će uspjeti samo ako bude redovito igrao.

U utrci za Kramarićem zasad vodi Torino. Talijanski prvoligaš posudio bi hrvatskog napadača do ljeta. Preuzeo bi njegovu plaću, a Leicesteru bi također platio pola milijuna eura.