Komentari 4

Preokret Udinesea, Jajalu sat vremena u remiju s Cesenom

1

Roma je odigrala 0-0 kod Chieva, a taj je susret obilježio lom noge Mattiella. Još 2 su susreta završila bez golova, utakmica Parme i Atalante te Cesene i Palerma...

Udinese je u 26. kolu talijanskog prvenstva okrenuo utakmicu protiv Torina i slavio 3-2. Gosti su poveli preko Quagliarelle u 15. minuti, no onda su na drugoj strani zabili Di Natale u 17., Molinaro autogolom u 25. te Wague u 49. minuti susreta. Konačni rezultat postavio je Benassi u 69. minuti.

Bubnjić je kod Udinesea dobio posljednjih sedam minuta, dok Perica nije ulazio u igru.

Roma je odigrala 0-0 na gostovanju kod Chieva, a taj je susret obilježio lom noge Federica Mattiella

Još su dva susreta završila bez golova, utakmica Parme i Atalante te Cesene i Palerma. Kod Palerma je Mato Jajalo igrao do 60. minute.