Komentari 155

Real i Atletico slavili, Pašalić zabio u 'trici' Elchea Deportivu

1

Atletico je na gostovanju kod Villarreala slavio 1-0, a odlučujući gol zabio je Torres u 74. minuti susreta. Torres je 12 minuta prije toga zamijenio Marija Mandžukića

Nogometaši Reala u 34. su kolu španjolskog prvenstva pred 70.000 gledatelja na Santiago Bernabeuu svladali Almeriju 3-0 te tako četiri kola prije kraja ponovno došli na dva boda zaostatka za Barcelonom. 'Los blancose' je u vodstvo doveo James Rodriguez odličnim udarcem u 44. minuti, a na 2-0 povisio je Dos Santos autogolom nakon četiri minute igre u drugom poluvremenu. Konačnih 3-0 postavio je Arbeloa u 84. minuti susreta. Momčad Carla Ancelottija u subotu gostuje kod Seville, a u utorak igra prvu utakmicu polufinala Lige prvaka na gostovanju kod Juventusa. Almeria je pak ovim porazom ponovno stigla u opasnu zonu ispadanja.

Sevilla je na gostovanju kod Eibara slavila 3-1 te tako ponovno prestigla Valenciju na četvrtom mjestu koje vodi u kvalifikacije za Ligu prvaka, dok Eibar pravi društvo spomenutoj Almeriji s istim brojem bodova. Celta je pak kod kuće s 1-0 svladala Malagu, dok se Elche uvjerljivom 3-0 pobjedom nad Deportivom odvojio od donjeg dijela ljestvice. Hrvatski igrač Mario Pašalić odigrao je cijeli susret i zabio za 3-0 u 54. minuti susreta. Hrvatskom je igraču to drugi gol za španjolskog prvoligaša. Deportivo je ovim porazom opasno blizu napuštanja elitnog španjolskog nogometnog društva.

Atletico Madrid je na gostovanju kod Villarreala slavio 1-0, a odlučujući gol zabio je Fernando Torres u 74. minuti susreta. Torres je 12 minuta prije toga zamijenio Marija Mandžukića, a kod gola se odlično snašao kada je 'lažnjakom' prevario i golmana i braniča Villarreala. Momčad Diega Simeonea je na trećem mjestu sa sedam bodova zaostatka za drugoplasiranim Realom i sa šest bodova više od četvrte Seville. Villarreal je još uvijek šesti, a to je posljednje mjesto koje vodi u Europu. Valencia na petom mjestu mu bježi velikih 15 bodova, a za leđima 'mu puše' Malaga sa šest bodova manje. Atletico do kraja prvenstva očekuje Athletic kod kuće, Levante u gostima, Barcelona kod kuće te Granada u gostima.