Komentari 75

Robben je u 90. minuti donio tri boda Bayernu kod Mainza

1

Bayern je 20. utakmicu u nizu bez poraza u Bundesligi. Mainz se držao na 1-1 sve do posljednje minute, kad je Arjen Robben zabio za 14. pobjedu Bayerna u sezoni

Bayern je završio 2014. godinu pobjedom u gostima kod Mainza. Bilo je 2-1, pa Bavarci uoči prvenstvene pauze imaju 45 osvojenih bodova iz 17 odigranih utakmica, što je 14 bodova više od drugoplasiranog Wolfsburga.

Elkin Soto doveo je domaćina u vodstvo u 21. minuti, ali samo tri minute poslije Bastian Schweinsteiger majstorski je pronašao rašlje iz slobodnjaka s 20 metara.

Konačnih 2-1 za Bayern postavio je Arjen Robben golom u 90. minuti utakmice. Igrači Pepa Guardiole tako su došli do 14. pobjede u 17 nastupa, u Bundesligi su neporaženi u 20 uzastopnih susreta, još od susreta protiv Borussije Dortmund 12. travnja, kad je bilo 3-0 za BVB.

Nakon prvenstvene pauze Bayern će 30. siječnja gostovati kod Wolfsburga.