Komentari 21

West Hamu bod s Evertonom, Bilić: Moramo biti još gladniji

8

West Ham je odigrao 1-1 protiv Evertona. Bilićev klub vodio je s 1-0, ali Lukaku je sedmim golom u zadnjih sedam utakmica protiv "čekićara" postavio konačnih 1-1

Bilićev West Ham odigrao je 1-1 protiv Evertona u 12. kolu Premiershipa. Za navijače West Hama ovo nije bila obična utakmica, kao ni za našeg Slavena Bilića koji je u Evertonu odigrao tri sezone, a stigao je baš iz West Hama 1997. godine.

"Čekićari" nisu pobijedili  današnjeg protivnika dugih osam godina,  a nisu uspjeli ni s hrvatskim trenerom na klupi koji ove sezone čini čuda na klupi.

REUTERS/PIXSELL

West Ham je poveo u 30. minuti prekrasnim golom Lanzinija. Zabio je Argentinac s vrha šesnaesterca u gornji lijevi kut gostujućeg golmana.

Domaće navijače utišao je Romelu Lukaku dvije minute prije kraja prvog poluvremena. Bio je to sedmi gol Lukakua u zadnjih sedam utakmica protiv West Hama. Slaven Bilić nekoliko je puta imao okršaj sa sucima koje je dočekao nakon utakmice. Nije bio zadovoljan sudačkim kriterijem, a u jednom trenutku susreta popričao je i s menadžerom Evertona Robertom Martinezom.

- Odigrali smo dobru utakmicu protiv dobrog protivnika. Ne mogu biti nezadovoljan kako smo igrali. Nisam liječnik pa ne znam kakvo je stanje s Payetom ili Valencijom, ali mislim da će biti spremni za sljedeću utakmicu. Moramo biti sretni ulaskom u sezonu. Sad trebamo iskoristiti pauzu i vratiti se još gladniji - rekao je Slaven Bilić.