Komentari 5

Splitu i Interu po jedan gol, jedno isključenje i jedan bod

4

Nakon što je u prvom susretu na klupi 'crvenih' slavio u Osijeku, novi trener Splita Goran Sablić u svom je trenerskom debiju na domaćem stadionu samo remizirao

Split i Inter na Parku mladeži su kompletirali 13. kolo HNL-a i to remijem 1-1. Nakon što je u prvom susretu na klupi 'crvenih' slavio u Osijeku, novi trener Splita Goran Sablić u svom je trenerskom debiju na domaćem stadionu ipak samo remizirao.

Split je bolje otvorio susret, u 16. minuti udarac su okušali Pervan, pa Oremuš, no oba puta Posavec je bio siguran. Nije bilo većih prilika, a onda je u 43. minuti zaiskrilo. Šoljić je na centru igrališta bio u dvoboju sa Blagojevićem, a sudac Vučkov pokazao mu je žuti karton. Šoljić je nakon toga nastavio sa prigovorima, smatrajući da nije bilo prekršaja te je odmah zaradio i drugi žuti karton.

Bivši igrač Hajduka Artem Milevski ušao je u 58. minuti, a samo dvije minute kasnije Majstorović zbog udaranja dobiva drugi žuti karton. Brojčano poravnani gosti su nakon toga proigrali, a u 78. minuti Bočkaj je ubacio u sredinu, a Begić glavom matirao Zagorca za vodstvo Intera.

No, nije se dugo Inter radovao jer je samo pet minuta kasnije Split izjednačio. Nakon ubačaja iz kuta Bagarić je glavom iz blizine zabio za izjednačenje. Rezultat se do kraja nije mijenjao.