Komentari 70

Srbi poslali poruku: Walesu je zabilo šest različitih igrača!

3

Srbija je pobijedila Wales 6-1, a imali su šest različitih strijelaca! Jasna je to poruka Srba koji će u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo biti opasan protivnik Hrvatskoj

Nakon loše igre prije tri dana u Škotskoj, Srbija je u utorak navečer pokazala potpuno novo lice. Wales nisu samo pobijedili već 'potopili', bilo je čak 6-1!

Igrala se 24. minuta, a na semaforu u Novom Sadu već je pisalo 2-0. Zabili su Kolarov i Tošić. Bale je smanjio nakon pola sata igre, dao je gol nakon prekrasno izvedenog slobodnog udarca. Činilo se kako bi gosti mogli do boda, a onda su Srbi zaigrali još bolje.

Do poluvremena je pogodio Đuričić, a u nastavku Tadić, Ivanović i Sulejmani. Šest različitih strijelaca! Jasna je to poruka Srbije koja će u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo biti opasan protivnik Hrvatskoj.

U drugoj utakmici 'hrvatske skupine', remizirali su Škotska i Makedonija. Noveski je već u 11. minuti šokirao Hampden Park, a Miller je dvije minute prije kraja poluvremena zabio za konačnih 1-1.

Hrvatska je na 3. mjestu nakon dva kola u skupini A, prvi su Srbi.

Skupina A, ljestvica (* ako će dvije ili više reprezentacija imati jednak broj bodova, gleda se gol-razlika):

• 1. Srbija 4 (6-1)
  • 2. Belgija 4 (3-1)
  • 3. Hrvatska 4 (2-1)
  • 4. Škotska 2 (1-1)
  • 5. Makedonija 1 (1-2)
  • 6. Wales 0 (1-8)