Komentari 117

Tko je ovdje lud? Nishimura u finalu izbora za suca godine!

4

Svojim odlukama na najvećim nogometnim smotrama razbjesnio je cijeli nogometni svijet, a za nagradu je dobio mjesto među kandidatima za najboljeg suca godine...

Toliko spominjani Yuicihi Nishimura ponovno je na naslovnicama. Japanski sudac koji je svojim odlukama upropastio otvaranje Svjetskog prvenstva u Brazilu pred oko dvije milijarde ljudi na utakmici domaćina i Hrvatske, ali i finale azijske Lige prvaka, nalazi se na popisu kandidata za osvajanje nogometne nagrade 'Globe Soccer Awards', u kategoriji za suca godine.