Komentari 13

United, PSG i Barca pobijedili: Rakitiću 45, Haliloviću 20 min.

4

Europski prvak pobijedio je u Los Angelesu Galaxy s Gerrardom i Keaneom 2-1. Manchester United je pobijedio San Jose uz gol Depaya, a PSG Fiorentinu

Najbolji svjetski klubovi nastavljaju pripreme za novu sezonu. Barcelona se na američkoj turneji susrela s LA Galaxyjem predvođenim Stevenom Gerrardom i Robbiejem Keaneom. Europski je prvak pobijedio 2-1 golovima Luisa Suareza u 45. i Sergija Roberta u 56., dok je za LA zabio Meyer u 91. minuti.

Za Barcelonu je od prve minute igrao Ivan Rakitić. U veznom redu uz njega su bili Busquets i Sergi Roberto, a iz igre je izašao na poluvremenu. I drugi hrvatski nogometaš igrao je u ovoj utakmice. Alen Halilović u 70. minuti zamijenio je Rafinhu koji je igrao na lijevoj strani napadačke trojke.

Fiorentina izgubila, igrali Badelj i Rebić

PSG je u New Jerseyu pobijedio Fiorentinu 4-2, a junak pobjede je s dva gola za Parižane bio njihov mladi napadač Jean-Kevin Augustin. Po jedan su dodali Matuidi i Ibrahimović, a za Talijanse su zabili Joaquin i Rossi. U dresu Fiorentine igrali su od prve minute Milan Badelj, Ante Rebić te bivši mladi stoper Rijeke Ricardo Bagadur. Badelj je iz igre izašao na poluvremenu, Bagadur nakon 60 minuta, a Rebić u 73, minuti.

United slavio, Depay zabio

Manchester United također je na američkoj turneji. Pobijedili su 'crveni vragovi' San Jose Earthquakes 3-1 golovima Mate, ljetnog pojačanja Depaya i Pereire dok je za San Jose zabio Alashe.