Komentari 54

Welbeck je u 91. minuti spasio bod Arsenalu protiv Hull Cityja

1

Hull je vodio 2-1 na Emiratesu sve do sudačke nadoknade, prije nego je Welbeck razveselio 60 tisuća gledatelja golom za 2-2. No Chelsea već ima 11 bodova više

Nikica Jelavić nije bio u sastavu Hulla, koji je bio na pragu velikog iznenađenja i pobjede u gostima kod Arsenala. Domaći su poveli preko Alexisa Sancheza u 13. minuti, a preokret gostima donose Mohamed Diame u 17. i Abel Hernandez u 46. minuti.

Konačnih 2-2 u sudačkoj nadoknadi postavio je Danny Welbeck nakon dobrog prodora i asistencije Sancheza. Arsenalu je to već peti remi u prvih osam kola, pa ne čudi da mu je Chelsea pobjegao na 11 razlike.

Momčad Josea Mourinha povela je u gostima kod Crystal Palacea preko Oscara u 6. minuti, a udvostručila je prednost golom Fabregasa u 51. Konačnih 1-2 postavio je Frazier Campbell u 90. minuti.

Zanimljivo, u prvom poluvremenu bila su dva crvena kartona. Chelseajev Azpilicueta napustio je igru u 40. minuti, a samo tri minute poslije vani je zbog drugog žutog išao i Damien Delaney

Osmica Southamptona

Vrijedi svakako istaknuti i pobjedu Southamptona. Bivši klub Dejana Lovrena zabio je osam golova Sunderlandu, a tek je Graziano Pelle zabio više od jednog gola. Talijan je pogađao u 18. i 69. minuti.

Santiago Vergini i Liam Birdcutt zabili su autogolove, a ostali su strijelci bili Cork, Tadić, Wanyama i Mane. Southampton čvrsto drži treće mjesto, ima samo jedan bod manje od Manchester Cityja i šest bodova manje od Chelseaja.